- LEGRAND

Цена
€6 09 / 11 91 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Девиаторен ключ |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 10 |
| Цвят | Крем |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Не |
| Материал | Термопластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
СЕРИЕН ДЕВИАТОРЕН КЛЮЧ LEGRAND NILOE – КРЕМ
Управлявайте осветлението си от няколко места с девиаторния ключ от серия Niloe на Legrand. Проектиран за междинно превключване, този надежден ключ осигурява удобна работа в коридори, стълбища или големи помещения. Елегантният му кремав цвят се вписва перфектно в модерния интериор.
Ключови Предимства
- Междинно превключване – Позволява управление на осветлението от три или повече точки в комбинация с двупосочни ключове.
- Безвреме дизайн – Серия Niloe предлага чист, класически вид, който допълва всяка декорация.
- Лесен монтаж – Стандартен дизайн за вграждане, подходящ за обикновени кутии.
Технически Спецификации
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Девиаторен ключ (междинен) |
| Серия | Niloe |
| Цвят | Крем |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение | 250V ~ |
| Номинален ток | 10A |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули | 1 |
| Материал | Термопластмаса |
| Със светлинен индикатор | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Девиаторен ключ Legrand Niloe
- Монтажни винтове
- Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




